Strona główna
  OSiR Świebodzice

Wyświetlono wypowiedzi wyszukane dla zapytania: OSiR Świebodzice

Temat: Świebodzice - zwolnienia
kozuchowicz przed wyborami obiecywal niowe miejsca pracy dla mieszkancow swiebodzic.I co w osir dyrektorem jest kolega jego z witoszowa (byly nauczyciel),sekretarzem jest mieszkanka zarowa (kolezanka starosty),dyrektorem zok jest pani ze strzegomia.To tylko przyklady gzdie burmistrz pozwalnial dyrektorow a przyjmuje protegowanych swoich kolesiow mieszkancow innych gmin.Bogus w swiebodzicach sa tez fachowcy,i w srod mieszkancow tegoz miasta mozna znalezc fachowcow tylko oglos konkurs dla mieszkancow tegoz grodu a napewno czesciowo spelnisz swoje obiecanki wyborcze.A zapomnialem zerzecznikiem Bogdana jest tez mieszkanka z poza swiebodzic tj okolic swidnicy (kolwezanka matenki Zalewskiej)

Temat: newsy 2007
Świebodzice Rekordowy rok dla Wodnego Centrum Rekreacji

Wszystko wskazuje na to, że rok 2007 będzie najlepszym w historii świebodzickiego aquaparku. Na razie Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje danymi jedynie do września tego roku ale z tych liczb już wynika, że basen odwiedziło o blisko 14 tysięcy osób więcej, niż w analogicznym okresie 2006 roku. Odpowiednio większe były także przychody krytej pływalni - o ok. 250 tys. zł. Ale rok jeszcze się nie zakończył, zatem liczby mogą wzrosnąć.

To zasługa sprawnego zarządzania obiektami i uatrakcyjnienia oferty pływalni. Jedną z takich form jest zwiększenie liczby grup zorganizowanych, odwiedzających obiekty, które mogą korzystać z tańszych biletów. OSiR przygotowuje atrakcyjne cenowo propozycje dla wielu firm i zakładów pracy w całym regionie.

- Chcemy wkrótce poszerzyć ofertę WCR o kolejną, mam nadzieję, ciekawą propozycję - zapowiada Janusz Zieliński, dyrektor OSiR w Świebodzicach. - Planujemy udostępnić pomieszczenia na solarium. Już funkcjonuje salon masażu co w połączeniu z basenem i sauną jest atrakcyjną ofertą dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o zdrowie i urodę.

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy
UM w Świebodzicach

Temat: wybory burmistrza
podobno w Świebodzicach tylko,bralo udzial w wyborach 40% uprawnionych obywateli.Wygrała do powiatu farbowana Zalewska (teraz niby z PIS a de fakto to radio Maryja)i Kożuchowicz na burmistrza.Ten facet założył komitet wyborczy pod swoim nazwiskiem co by się naród świebodzicki nie dowiedział,że on z PIS a ostatnio z Radia Maryji.Jak do brze ,że wyjechałem do Londynu na banicję,bo nie b,ed,e widział jak ci dwoje rządza Swiebodzicami,które doprowadzą do upadku.W tym mieśćie zaczną się awantury o stołki,bo już niejaki Gąsior zwalnia już ludzi w OSIR,a Zyska w szkole nr 6>Zalewska już chodzi po mieśćie i trąbi do radia Maryji,,,,,,,,,,,,,,,,,,ze zrobi porządek w całej budżetów2c,łacznie z powiatem.O rane jak dobrze,żę oni mi nie zabronią piwka pić w Londynie.Prawdopodobnie jest druga tura wyborów na burmistrza-mieszkańcy Świebodzic ,szczególnie mlodzi,jak nie chcecie emigrować ze Świebodzi8c idzcie na wybory i głosujcie na burmistrza na tą babke Wiszniewską.Jak za glosuja tylko mocherowe berety to macie zapewnioną banicję ze ŚwiebodzicTemat: 12.05.2007 r. Świebodzice biegają
W najbliższą sobotę, 12 maja, w Świebodzicach odbędzie się wielka impreza sportowa pod hasłem"Polska biega - Bieg Wiosny". Jest to znana już akcja Gazety Wyborczej i TVP i RMF FM, mająca zachęcić Polaków do aktywnego wypoczynku i sportowego spędzania czasu. W tym roku do zabawy przyłączają się Świebodzice. Nasz bieg startuje ogodzinie 12.00 spod hali Ośrodka Sportu i Rekreacji na Osiedlu Piastowskim.Trasa ma długość 3,5 km i będzie biegła ulicami Osiedla Piastowskiego.Zgłoszenia do biegu - w holu OSiR-u, od godziny 10.00. Wręczenie nagród zaplanowano na 13.30.Temat: Świebodzice - 3- maja władze dały popis!!!!
gwidon czyzbys zapomnial kto rzadzi w swiebodzicach.Rzadzi moherowa koalicja PO i PIS.Dlatego nie dziwie sie ze onidali taki popis na mszy.Zadbali o swoje tylki aby mieli na czym siedziec (mysleli ze to foteliki ratuszowe) a niemielikszty rozumu i uczucia dla osob starszych w tym kombatantom.A tak to ciekawa jestem dlacyego tej msyz nie bzlo jak ya dawnzch lat na stadionie OSiR.Tam lawek i stolkow nie brakowalo.Mzsle ye yaydrosc dla popryedniej wladyz nie poywolila yorganiyowac mszy na stadionie.Ciekawa jestem dlaczego Kozuszek wzbral to miejsce na msze ojcyzzniana.Widocznie temu probusiowi obiecal dokonczzc budowe plebaniTemat: Świebodzice - zwolnienia
Amon masz racje ,ta dziewczyna to jacusia pupilka-przyszla do swiebodzic a za nia pewno Kozuchowicz teraz zatrudni bylego staroste niejakiego Wajsa.Tylko jaka fuche dostanie W urzedzie jestjeszcze wolne stanowisko dyrektora urzedu.Kozuchowicz jeszcze nie oglosil konkurs na dyrektora OSIr.ZOK.A byc moze jak radni opozycji nie pozwolili kozuszkowi podniesc cen wody to moze na miejsce pani pre3zes w wodocigach jacusiowi dac fucheTemat: GALA BOKSU ZAWODOWEGO ŚWIEBODZICE
GALA BOKSU ZAWODOWEGO W SWIEBODZICACH
www.boks.dziennik.swidnica.pl
29 kwietnia 2005, od godziny 19 do 22
Hala Sportowa OSiR, ul. Mieszka Starego 6

8 walk w tym 6 bokserskich i 2 "K1"
WALKA WIECZORU MISTRZOSTWO SWIATA TWBA
MARIUSZ CENDROWSKI (Polska) vs. ALEX POLIZZI (Belgia)

Procz tego na ringu wystapia :
Przemyslaw Saleta, Mariusz Wach
Piotr Wilczewski, Gyorgy Hidvegi (Wegry)
Slawomir Ziemlewicz, Mariusz Cieslinski
Roman Alexandrovitch Shkarupa (Ukraina)

Bilety w cenie 15 i 20 zl (przy ringu) beda dostepne
do nabycia od 19 kwietnia 2005 w punktach podanych
na stronie www.boks.dziennik.swidnica.pl

Walke bedzie transmitowac "na zywo" Canal+

Wiecej informacji na stronie www.boks.dziennik.swidnica.plTemat: wigilia w Świebodzicach
W informacjach napisano :
"... Tradycją stało się, że z okazji najważniejszych świąt chrześcijańskich Burmistrz Miasta zaprasza najbardziej potrzebujących mieszkańców na wspólny posiłek. Tak było i w tym roku - w samą Wigilię, na sali OSiR odbyło się wyjątkowe spotkanie. Wyjątkowe, bo na sali zasiadło wspólnie około 800 osób".
Czy to jakaś propagnda dobroci Wysoczańskiego? [size=18]Na sali było 80 - no może 180 osób wraz z zaproszonymi gośćmi (zwłaszcza radnymi). Filmowali tych biednych i samotnych ludzi jak zwykłe zwierzęta w ZOO podczas karmienia. . Żenujące - bardzo żenujące[/size]. Pomagać biednym, samotnym i chorym trzeba jak najbardziej ale robić z tego widowisko propagandowe to jest już zwykłe świństwo. Jeszcze kłamać nt. liczby przybyłych osób. Oj Wysoczański - wstydź się chłopie. [/size]Temat: tour de pologne
Peleton przejedzie ulicami: Sikorskiego (od strony Legnicy) - Szarych Szeregów - Łączna - Wrocławska - Pl. Wolności - Aleja Niepodległości - Pl. Grunwaldzki -Żeromskiego - Komunardów - Sikorskiego - Zamenhofa (wyjazd w stronę Świebodzic).

Czasowo wygląda to tak:
11.00 pełna gotowość scenografii lotnej premii
12.00 - 12.10 przejazd kolumny reklamowej
12.40 - 12.50 przejazd kolarzy, lotna premia na Pl. Grunwaldzkim
14.30 - demontaż scenografii.

Przypominam, że peleton jedzie ze średnią predkością 40 km/h, więc jeśli ktoś oczekuje, że będą się szwendać po Świdnicy parę godzin, to się myli. Mykną i tyle.

Dla jasności - OSiR nie jest organizatorem wyścigu. Organizatorem jest Lang Team Sp. z o. o., a miasto jedynie pomaga w organizacji lotnej premii.Temat: Ekonomista roku
Pozostaje liczyć, że kiedy pryncypała odsunięto to i ekonomista w niepamięć popadnie - póki nie zruinuje firmy
Współpracownicy ekonomisty, jego podnóżki tez genialne. Słynny Parwnik fedzio,który chce od przewodniczacej rady zawiadomienia od prokuratury , albo inny sławny prawnik, na codzień operator śróbokręta sudzio ma watpliwości, czy Gazete Świebodzicką wydawano zgodnie z prawem w OSIR - a sam palucha podniósł aby tak sie stało (może zapomniał - śróbokrętem sie skaleczył?)
O trzecim nie wspomnę - boje się, że jak coś nieprzychylnego o sobie przeczyta to wylewu dostanie, taki czerwony jest na obliczu.
TAk więc papa panieekonomisto roku i świto - w Świebodzicach wyparcowaliście o sobie opinię. Z trudem i mozołem. Tylko nie wiem czy na opinii klaunów wam zależałoTemat: Zlot Wałbrzych(a Konkretnie Świebodzice)
Świebodzice to takie małe miasto obok Wałbrzycha więc kto chce przyjechać to w piątek 2.06.06r. o 17:00 kto przyjechałby i kto wie gdzie jest OSiR? bo tam byśmy się spotkali no i jak się rozpoznamy??:PTemat: Joga
Jest taka możliwość w Świebodzicach w OSiR-ze (w hali widowiskowo-sportoej) regularnie są prowadzone zajęcia Jogi.

Pozdrawiam.Temat: No Sweat!, Big Cyc - koncert Dni Świebodzic 21.06 sobota
No Sweat!, Big Cyc - koncert Dni Świebodzic 21.06 sobota

stadion OSIR przy ulicy rekreacyjnej,

16:00 - prezentacje szkół

około ?? od 18:00 do 22:00 - koncerty zespołów

22:45 - 2:00 - dyskoteka OPEN AIRTemat: PROPOZYCJE KONCERTÓW
Witam - to była tylko moja propozycja ale jak chcecie to pogadam z kim trzeba i ustalę co trzeba. Miejsce – Świebodzice (stadion OSiR-u).Temat: Najbliższe koncerty
20 czerwca 2009 godz. 21:00
Świebodzice - Stadion OSIR, ul. SportowaTemat: Basen kryty

Jak znajdzie się ktoś, kto ma za dużo o 5 milionów zł.

A czy OSiR wogole mysli cos w kierunku uzyskania sponsorow czy czekacie az kasa sama spadnie z nieba Bo jezeli na to czekacie to pozostaja nam Świebodzice lub Bielawa.
Temat: newsy 2007
Świebodzice Ministerstwo Sportu wstrzymało dwa miliony zł dotacji na basen i stadion w Świebodzicach

Najbardziej ucierpią dzieci
Najwyższa Izba Kontroli podejrzewa, że poprzednie władze miasta dopuściły się przestępstwa przy budowie kompleksu sportowego i zgłosiła to prokuraturze. W związku z tym Ministerstwo Sportu wstrzymało wypłatę pieniędzy

W czasie kontroli NIK stwierdziła m.in. przekroczenie dyscypliny budżetowej, prowadzenie budowy bez zabezpieczenia finansowego oraz naruszenie ustawy o zamówieniach publicznych. Hala miała kosztować 9 mln zł, a zapłacono za nią 17 mln, basen szacowany na 6 mln, kosztował 14 mln złotych więcej.
A miało być tak pięknie
– Do tego decyzje Jana Wysoczańskiego, poprzedniego burmistrza, NIK uznała za działanie bez upoważnienia zarządu miasta – mówi Agnieszka Bielawska-Pękala, rzeczniczka prasowa Świebodzic.
Mimo że obecny szef gminy Bogdan Kożuchowicz przesłał do NIK wyjaśnienia i sprawozdania z realizacji zaleceń pokontrolnych, wypłatę pieniędzy wstrzymano. Mało tego, ministerstwo zastanawia się, czy nie zażądać od miasta zwrotu ponad miliona złotych, które dostało na dokończenie krytej pływalni. – Skredytowaną budowę pływalni musimy spłacać z własnego budżetu, co jest bardzo uciążliwe – mówi burmistrz Kożuchowicz.

Zawiedzione dzieci
Najbardziej na tym ucierpią mieszkańcy. – Jesteśmy zawiedzeni. Budowa boiska była już przesądzona. Mówiono o tym wszędzie – ubolewa Mariusz Owsiany, mieszkaniec siedmiotysięcznego Osiedla Piastowskiego, nieopodal którego, na polach, miał powstać nowoczesny obiekt.
W tej chwili w Świebodzicach nie ma ani jednego takiego boiska. To miało być pełnowymiarowe, oświetlone, ogrodzone i ze sztuczną murawą.
– Chce się grać, a nie ma gdzie. Marzyliśmy o prawdziwym boisku. Można by rozgrywać na nim podwórkowe turnieje i biegać do woli – narzeka 10-letni Rafał Sołek.
Po tym, ile osób odwiedza halę sportową, widać, że zapotrzebowanie jest ogromne. Nie tylko wśród dzieci. – Grają też dorośli. W poprzednie wakacje mieliśmy około 500 tysięcy wizyt – mówi Janusz Zieliński, dyrektor Osir-u.
Miasto zamierza teraz zwrócić się do ministerstwa o dodatkowe kontrole i przywrócenie dotacji.
Tymczasem poprzedni burmistrz Świebodzic, Jan Wysoczański, twierdzi, że nie ma sobie nic do zarzucenia. – Ja tylko zarządzałem gminą, nie obliczałem wartości inwestycji. Uważam, że obecne władze miasta powinny po prostu zastosować się do wszystkich zaleceń pokontrolnych NIK-u, a dopiero później szukać winnych – mówi. – Jeżeli są niedociągnięcia, to trzeba je naprawić.

Janusz Krzeszowski - Słowo Polskie Gazeta WrocławskaTemat: [Dolny Śląsk] Inwestycyjny BOOM 2007...
Górnika koniec problemów

poniedziałek, 28 maj 2007

Dobre wieści dla kibiców koszykówki. Prezydent Wałbrzycha zdecydował, że miasto wyłoży pieniądze na remont hali przy ul. Wysockiego. - Uważam, że budżet gminy udźwignie dodatkowe obciążenie - twierdzi Piotr Kruczkowski. Na razie nie wiadomo kiedy zaczną się prace.

O kłopotach zespołu, który ponad miesiąc temu awansował do ekstraklasy koszykarzy, pisaliśmy przed tygodniem. Zastanawialiśmy się wówczas, gdzie drużyna rozgrywać będzie swoje mecze. Mówiono o Świebodzicach lub hali w Wałbrzychu, gdzie dotychczas grał Górnik, ale pod warunkiem jej modernizacji. Dziś już wiadomo, że OSiR przejdzie poważny lifting.

Jak się dowiedzą to startują z robotą

Klub oszacował koszty remontu na około 400 tys. zł. Gmina mówi o nieco większej kwocie, która będzie potrzebna do zakończenia prac - o około połowie miliona złotych. Za te pieniądze przeprowadzona zostanie renowacja parkietu, a także poprawione oświetlenie. Trzeba będzie dołożyć jeszcze 200 luksów. Dziś moc oświetlenia szacuje się na około tysiąc luksów. Oprócz tego planuje się wymianę konstrukcji koszy (dalej będą wiszące, ale już nowe), a za nimi po obu stronach powstaną cztero- lub pięciopoziomowe rozsuwane trybuny. Wreszcie miasto musi kupić nowoczesny zegar, a ten, który obecnie jest w hali, będzie spełniał zadanie rezerwowego. - Wiemy, co trzeba zrobić, by hala została dopuszczona do rozgrywek na najwyższym szczeblu. Teraz czekamy na ruch ze strony miasta - mówił na początku ubiegłego tygodnia Janusz Kozłowicz, dyrektor Górnika. Doczekał się dobrych wieści. Po kilkunastu dniach zastanawiania się prezydent Wałbrzycha zajął wreszcie stanowisko. - Jeżeli wyremontujemy halę, to skorzystają na tym nie tylko koszykarze, ale także zespoły reprezentujące inne dyscypliny - mówi Piotr Kruczkowski, który przekonuje, że na modernizację hali trzeba będzie wydać około 500 tys. zł. - Myślę, że będzie nas stać na wyłożenie tych pieniędzy, bez większego uszczerbku na miejskim budżecie - dodaje prezydent Kruczkowski.

Dziś halę w Wałbrzychu ma wizytować prezes Polskiej Ligi Koszykówki, Janusz Wierzbowski. Ma on uściślić, co musi być w obiekcie zrobione, by został dopuszczony do rozgrywek ekstraklasy. - Gdy poznamy wszystkie szczegóły modernizacji, od razu zabieramy się do pracy. Przygotujemy specyfikację, a następnie ogłosimy przetarg - zapewnia Mariusz Gawlik, dyrektor wałbrzyskiego OSiR-u. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy mogłyby rozpocząć się pierwsze prace.

Tomasz Piasecki

http://www.nww.pl/index.php?option=com_ ... &Itemid=47Temat: Nepotyzm w otoczeniu Zbigniewa Chlebowskiego?
Szwejku kopiujesz tekst z internetu, a gdzie tu prawa autorskie? i niczym troll podrzucasz temat czekając jak ktoś będzie się wypowiadał i dopiero póżniej włączysz się? co nie?

Chlebowski wpadł we własne sidła chcąc być żoną Cezara i eksponując się blisko Tuska jakoś zapomniał jaki stołek załatwił Jagle, mógł go tam zrobić bylejakim referentem w Urzędzie Wojewódzkim, ale władza jest jak narkotyk, byle gównem się nie zadowoli.

WORD, Rivendell one są daleko, na terenie powiatu świdnickiego PO-wcy nie mają zbyt wiele do powiedzenia, drobniutkie gryzipiórki w ARiMR czy ARSP to wszystko, tutaj bezwzględnie od Świebodzic, Strzegomia, Jaworzyny, Żarowa, Gminy Świdnica, RM Świdnica, RP Świdnica oraz niezliczone instutucje budżetowe podległe tymże urzędom rządzi Wspólnota. Organizacja, która brzydzi się podobno polityką, to czym jest? kołem łowieckim?-być może bo odstrzeliwuje ludzi, merytorycznych, doświadczonych, ale którzy mieli pecha nie być kolegami Murdzka, Pałaca czy Wawryniewicza.
I tak OSIR-na stanowisku dyrektora jest facet, który nigdy nie był na stanowiskach kierowniczych, ostatnio utworzono tam 2 synekury dla ludzi Wspólnoty, MZEC-kolega Lewandowskiego, Wodociągi, Spółka Wodna Bystrzyca-Sochacki, kolega Pałaca, w Wodociągach jest przerost fikcyjnych pracowników biurowych wszystkich zaakceptowanych przez JW Pałaca, jest nawet kierownik od 2 sprzątających, jest kryzys, gdzie?
MPK-Karol Wiktor, ŚOK-Witold Tomkiewicz, ABK-E. Grzesik, żeby było śmieszniej dyrektor MBP A. Miara pochodzi z Rawicza, fakt, nie jest ze Wspólnoty, ale za to jakoś przypadkowo jest kuzynką .....Grzesika.
Na www.bliscy się znaleźli?
Z zarządzaniem biblioteki miała tyle wspólnego, że zamiast oddać 4 książki pożyczone oddała 3. Jedną zarządziła inaczej.
Temat: Świebodzice - Kaszanka zamiast pracy
Pracy nie ma - jest kaszanka!

Przeciwdziałanie bezrobociu świebodzickich władz jest bardzo oryginalne i niezwykle zaskakujące. Ogranicza się do zastosowania kaszanki, jako środka zastępczego mającego zatkać usta pozbawionym pracy osobom. Już nawet nie kiełbasy, którą karmiło się wyborców. Obecnej władzy obce są bowiem działania w sąsiadujących gminach, a mających na celu racjonalną walkę z dotkliwym dla społeczności zjawiskiem bezrobocia. Gmina Żarów ma swoją podstrefę ekonomiczną gdzie - z całą pewnością - w najbliższym czasie wystarczy miejsc pracy dla wszystkich potrzebujących mieszkańców. Świdniccy radni podjęli decyzję o utworzeniu ogromnej strefy ekonomicznej na powierzchni 200 hektarów w jednym miejscu co oznacza, że w niedalekiej przyszłości może to być największa powierzchniowo podstrefa ekonomiczna w Polsce. W Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej na bieżąco przyjmuje się kolejnych ludzi do pracy w nowopowstających i rozbudowywanych firmach m.in. do Toyoty. Strzegom z kolei ma swój granit i swoje kamieniołomy.

Świebodzice zaś mają swoją metodę walki z bezrobociem tj. metodę „kija i kiełbasy”, a tak właściwiej należy określić „kija i kaszanki”. Znaczenie tego stwierdzenia w wykonaniu Świebodzic też jest inne niż normalnie i oznacza, że kto nie jest z Burmistrzem Wysoczańskim to „dostaje kijem po plecach”, zaś kto jest z nim otrzymuje w nagrodę kaszankę (w przypadku zwykłych wyborców) lub, jak w przypadku najbardziej lojalnych i bliskich współpracowników, znaczne profity np. stanowisko Dyrektora Urzędu Miejskiego za wynagrodzenie sięgające grubych tysięcy złotych wypłaty. W takich przypadkach nie mają znaczenia kompetencje, doświadczenia, umiejętności i przygotowanie do pełnionych funkcji (jak m.in. w przypadku Pana Pawła Ozgi - byłego Zastępcy Burmistrza).

Ponadto większość stanowisk kierowniczych w instytucjach świebodzickich podległych Burmistrzowi Wysoczańskiemu obsadzonych jest osobami spoza Świebodzic. Ostatnio zostały obsadzone stanowiska szefowej basenu jak również Prezesa świebodzickiego szpitala. Obie te intratne posady przypadły paniom z Kamiennej Góry. Należy cały czas pamiętać o: Pani Dyrektor ZOK –u z Wałbrzycha, Panu Dyrektorze OSiR z Wałbrzycha, Pani Skarbnik ze Świdnicy, Pani Dyrektor Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ze Świdnicy, dwóch Naczelnikach Wydziału Urzędu Miejskiego, z których jeden jest ze Świdnicy, a drugi z Wałbrzycha, kilku pracownikach ZOK -u pochodzących z Wałbrzycha zatrudnionych na wysokich stanowiskach itp. itd.. Osoby te chętniej (niż świebodziczanin) ściągają do pracy w swoich lub zaprzyjaźnionych jednostkach osoby ze swoich miast. Skoro w Świebodzicach „nie ma wykształconych i kompetentnych” i odpowiednich ludzi by objąć stanowiska kierownicze oraz „brak jest chętnych do pracy zwykłych mieszkańców ze Świebodzic” to po co mają się tym martwić obecnie rządzący z Burmistrzem Wysoczańskim na czele. Praca dla najemników z zewnątrz, a dla świebodziczan darmowa kaszanka a nawet czasami i piwo. Tak Burmistrz Wysoczański zjednuje sobie łaskawość wyborców.

Zasady zwalczania bezrobocia w Świebodzicach są w istocie bardzo proste :
& rządzącym profity
& ludowi kaszankę
& inteligencji gest Kozakiewicza
& a oportunistom kopa w cztery litery.

Koło Platformy Obywatelskiej w ŚwiebodzicachTemat: Kogo punktujecie na burmistrza?
Paweł kończy studia? A to dobre? Bo zdaje się, że on je niedawno zaczął... Więc ne żeń mi tu kitów. A co niby oni takiego dorbego zrobili? No może ty wyliczysz. Wysztko, co robią - to powielanie pomysłow Janka. Bez niego te Świebodzice dawno padake by zaliczyły. A Paweł że się uczy to dobrze, bo jak sobie i ja inni urzednicy przypomnimy, jakie dokumenty podpisuje, i jakie wnioski wyciąga i jak sie na wielu rzeczach nie zna, to po prostu smiac mi sie chce. Co dobrego - zrobili to co, co nalezy do ich pracy. I nie gdaj mi ze to, co sie dzieje w świebodzicach to wlasnie zasługa Elki czy Pawła. I ty i ja dobrze wiemy, ze tak nie jest. To tylko zasługa Jasia. Wszystko dobre co sie działo. On zaczynał, a na nich spada kończenie pewnych rzeczy. I tyle. I całe szczęscie, bo jak sami coś wymyślili to fruwali po całym urzędzie, gdy Janek zobaczył ich głupotę. Przypomnę tylko przekopywanie wysepki w pobliżu chałupy Jasia;-)) Spytaj Pawełka - jak fruwał gdy Janek zobaczył, jaka mądrość podpisał. I dlatego uważam że sie nie nadaje na funkcję burmistrza. Elka? Co z tego, ze ma wyształcenie. Mi osobiśćie nic nie zrobiła, bo ja należe do tego typu ludzi, ktorzy sobą poniewierać nie pozwolą i wiem, jak z takimi praktykami sie kończy. Nie musze sie bac jak banda iluś biednych urzedników, że jak sie krzywo usmiechne na zaczepki pani Eli, to ktos mnie wypier... z pracy;-)) Jestem ponadto. Ale byłam i jestem świadkiem ilu ludziom krwi na psuła, i jakie podłości robiła wzgldem Bogu ducha winnych dziewczyn, które cos w tych Świebodzicach próbowały robić. To, że wypełniały porządnie swojeje zadania jako radne - Ela nazywała robieniem sobie reklamy. I za to nienawidziła Ewki Dziwosz, po ktorej kazała sie przejechać panu dykrektorowi z OSIR-u, nienawidzi też Baśki Kościelniak. Czemu? Bo one obie z Ewą coś robią. A ta im zazdrości i złożeczy. Dlatego ja Pani Eli nie lubię. Jest złym człowiekiem, a w jej poprzedniej pracy zdaje sie też nie bardzo ją kochali. Prawda?
Co do Mleczarni... Dzieje sie tu dużo dobrego jak piszesz. A może nie zauważyłeś ile intryg z tego miejsca wychodzi, ile kłamstw? Ja to zauważyłem. Uważam natomiast, ze w następnych wyborach powinien znaleźć się ktoś, kto bedzie kontynuował politykę Janka. Elki i Pawła na tym miescu nie widzę - i wszytskim bedę ich kandydatury odradzać. Ale nie podniecaj się. Nie widzę na tym stanowisku też Aniulki Zalewskiej - uważam, że byłoby to wielkie nieporozumienie, gdyby na nie trafiła. Nieodpowiednim kandydatem w moim mniemaniu jest także Kurzawa. Po prostu bez komentarza. Myśle, ze najlepiej by kontynouwał ktoś z charyzmą i głową na karku. I przepraszam za obrazę tych, co teraz czują się obrażeni - nie widzę takiej kandydatury wśród obecnych radnych i członków zarządu. Zastanwawiałam się mocno nad Andrzejem Szczepankowskim - ale on też pokazał, że nie odciać się od przeszłości... Nieskazitelnymi osobami, którym nie mam nic do zarzucenia - są Gnienek M. i Adam Pofelski. Niestety - brak im haryzmy Janka.
A czekam od ciebie na listę rzeczy dobrych które zrobiła Ela i Paweł. Tylko nie wypisuj mi tu wigiljii dla ubogich, przenosin Ośrodka Pomocy SPołecznej - bo to nie są ich prywatne zasługi. Wszytskie takie rzeczy - jak wiemy - są omawiane z Jankiem i do niego należy ostatnie słowo. Słucham kto poda mi jakie dobre rzeczy zrobili Paweł i Ela. Może sprecyzuje dokładniej - jakie ICH pomysly zostały wdrożone w życie. Ich - nie Janka.Temat: List do redakcji
Do Marty:
To nie głupota tylko pewnego rodzaju intelektualna prowokacja.

Do 36:
Język jakiego używasz: "paniczyki z NOP", "element reakcyjny", "burżuazyjna głupota" przypomina mi czasy mojej młodości i teksty jakie ukazywały się w dzienniku KC PZPR o pięknej nazwie "Trybuna Ludu" w okresie rządów tow. Wiesława i Wielkiego Eda. Trzeba było jeszcze dołożyć coś o "niemieckich odwetowcach i rewanżystach", a już zupełnie poczułbym się jak na jakiejś "spontanicznej" masówce lub wiecu w PRL-u.

To że nie potrafisz rozróżnić symboli faszystowskich od narodowosocjalistycznych (na co zwrócił uwagę NOP) świadczy tylko o tym jak jesteś głupi lub niedouczony. Chyba jesteś jednym z tych ludzi dla których, prawica to UW, PO jest partią lekko faszyzującą a PiS, LPR, UPR i NOP to ugrupowania jawnie "faszystowskie" głoszące rasizm, antysemityzm a nawet antykosmityzm.

Moja opinia na temat "nocnika" i jego forum to tylko i wyłącznie moje subiektywne zdanie, Ty oczywiście możesz mieć całkowicie odmienny pogląd w tej sprawie.

Niestety nie tylko Świdnica ma pecha do "faszystowskich" fascynacji. W Świebodzicach jest przecież Młodzież Wszechpolska. Sam widziałem tam pełno plakatów tej skrajnie nietolerancyjnej organizacji. I tu otwiera się dla Ciebie szerokie pole do działania. Musisz im stworzyć "Wietnam", a kiedy już rozprawisz się z MW jedź do Seulu i rozpal w południowej Korei płomień rewolucji, który zjednoczy ten biedny, umęczony kraj z postępową KRLD. Potem możesz przez Pacyfik dokonać inwazji na USA. Oczywiście w porozumieniu z tow. Fidelem, który jednocześnie utworzy "drugi front" np. na Florydzie. I w ten oto sposób obalicie imperialistyczne imperium zła, a następnie zapewnicie całej ludzkości pokój i dobrobyt do końca świata, a nawet jeden dzień dłużej.

Do NOP:
No jasne że nie wierzę w wasz alkoholizm. Za młodzi jesteście. Widziałem na "nocniku" zdjęcia z okazji Święta Niepodległości i faktycznie na długoletnich degustatorów napojów wyskokowych nie wyglądacie. Co innego te pijackie gęby z SLD, UW, PO czy Wspólnoty Samorządowej (kiedyś AWS-Liga Świdnicka). Ci ostatni nie dość że chleją, to nawet po pijaku siadają za kierownicą i jeżdżą po mieście. A potem Wojtek Murdzek musi wydawać jakieś głupawe oświadczenia bo szef OSiR-u Krzysztof Czarnecki napierdolony jak Messerschmitt spowodował wypadek. No, to pamiętajcie po alkoholu żadnej jazdy nawet na wrotkach czy hulajnodze. Tylko nie popadajcie w drugą skrajność jak na przykład lider LPR w Świdnicy, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej i szef „solidaruchów” w „Elmocie” radny trojga nazwisk Mariusz Barcicki, który nie pali, nie pije i w ogóle z rzeczy na „p” to już może co najwyżej tylko pierdnąć, a potem przeprosić. Wszystko jest dla ludzi nawet spirytualia, trzeba tylko znać granice swoich możliwości i ich nie przekraczać.
CZUWAJ !

 Menu
 : Strona Główna
 : OSiR Starogard Gdański
 : OSiR Warszawa Jagiellońska
 : OSiR Angorska
 : OSiR Bytom
 : OSiR Legnica
 : OSiR Racibórz
 : OSiR Skierniewice
 : OSiR Świdnica
 : OSiR Ursus
 : OSiR Wodnik WBK Kurs Walut Wrocław
rivista
ogłoszenia bezpłatne dziewiarstwo
prosektor oferty pracy
 . : : .
Powered by Wordpress | Designed by Elegant WPT